Wydarzenia sportowe w okolicy

sierpień 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
1
2
3
4
5
6
7
Events for 1 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 2 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 3 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 4 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 5 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 6 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 7 sierpień
Brak wydarzeń
8
9
10
11
12
13
14
Events for 8 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 9 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 10 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 11 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 12 sierpień
Events for 13 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 14 sierpień
Brak wydarzeń
15
16
17
18
19
20
21
Events for 15 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 16 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 17 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 18 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 19 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 20 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 21 sierpień
Brak wydarzeń
22
23
24
25
26
27
28
Events for 22 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 23 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 24 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 25 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 26 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 27 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 28 sierpień
Brak wydarzeń
29
30
31
1
2
3
4
Events for 29 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 30 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 31 sierpień
Brak wydarzeń
10 sierpnia 2022

fot. boleslawiec.eu

Grali i pomagali! Zebrali 7101,32 ZŁ!


W miniony weekend Football Academy Bolesławiec był organizatorem VII edycji charytatywnego turnieju piłkarskiego “Football Academy Pomaga 2021”.

W tym roku wspieraliśmy dzieci z głęboką niepełnosprawnością z Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Bolesławcu. W ramach pomocy ponad 200 młodych adeptów piłki nożnej wraz z rodzicami i przyjaciółmi wzięło udział w loterii fantowej, której główną nagrodą była koszulka Zagłębia Lubin z autografami całej drużyny ufundowana przez klub miedziowych. Kolejną atrakcją były licytacje kolejnej koszulki meczowej z autografami drużyny Zagłębia Lubin, ceramiczne buty piłkarskie ufundowane przez Ceramikę Milena oraz voucher do restauracji Winestone Bolesławiec.

fot. boleslawiec.eu

W rozgrywkach turniejowych wystąpiły 22 drużyny w trzech kategoriach wiekowych. Łącznie na czterech boiskach Ośrodka Wodno-Sportowego w Bolesławcu w rozegranych 51 meczach zawodnicy zdobyli ponad 300 goli, co daje imponującą średnią prawie 6 goli na mecz. Rozgrywki zakończyły się bez klasyfikacji, a każdy z uczestników otrzymał złoty pamiątkowy medal z rąk Wiceprezydent Miasta Bolesławiec Renaty Szewczyk oraz Przewodniczącego Rady Miasta Józefa Pokładka.

W ciągu rozgrywek można było kupować domowe ciasta upieczone przez mamy występujących na turnieju zawodników Football Academy Bolesławiec oraz rodziców dzieci szkoły specjalnej. Dodatkową atrakcją były dmuchańce, w tym duża bramka celności, na której odbyły się konkursy strzałów do celu. Dmuchańce ufundowała firma Fun-Sport.com.pl, a nad całością atrakcji trzymali piecze członkowie Fundacji Wspierajmy Zdrowie z Bolesławca. Ochładzającą mgiełkę wytwarzała kurtyna wodna dostarczona przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu.

Podsumowując cały turniej, dzięki zaangażowaniu zawodników, trenerów i rodziców młodych piłkarzy udało nam się zebrać wspólnymi siłami kwotę 7101,32 zł. Pieniądze zostaną przekazane na zakup komputera, rzutnika i innych pomocy wspomagających komunikację alternatywną AAC dla dzieci.

“Jestem dumny, a zarazem wdzięczny za okazane serce i gest w trakcie całego wydarzenia, a cały dochód z turnieju zostanie przekazany przez Football Academy Bolesławiec i Fundację Wspierajmy Zdrowie na zakup odpowiedniego sprzętu dla Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Bolesławcu, który ma służyć podopiecznym ośrodka” – mówi organizator wydarzenia Damian Sawczak.

Turniej honorowym patronatem objął Piotr Roman – Prezydent Miasta Bolesławiec, a całość imprezy dofinansowana została przez Gminę Miejską Bolesławiec.

Organizator: UKS Football Academy BolesławiecWspółorganizator: MOSiR Bolesławiec, Fundacja Wspierajmy ZdrowiePartner: Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu
Sponsorem turnieju jest Ceramika Milena, Freedom Nieruchomości Legnica/Bolesławiec, Wędlindrobex, Fun-Sport.com.pl, Piekarnia Jarmen, Lewiatan ul. Cicha
Patronat medialny: Telewizja Bolesławiec,  Bolec.info – Gazeta i Portal, Sportowy Bolesławiec

Dziękujemy WSZYSTKIM za wsparcie!

info: Football Academy Bolesławiec

Facebook Comments