Wydarzenia sportowe w okolicy

Czerwiec 2021

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
31
1
2
3
4
5
6
Events for 1 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 2 Czerwiec
Events for 3 Czerwiec
Events for 4 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 5 Czerwiec
Events for 6 Czerwiec
Brak wydarzeń
7
8
9
10
11
12
13
Events for 7 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 8 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 9 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 10 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 11 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 12 Czerwiec
Events for 13 Czerwiec
14
15
16
17
18
19
20
Events for 14 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 15 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 16 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 17 Czerwiec
Events for 18 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 19 Czerwiec
Events for 20 Czerwiec
Brak wydarzeń
21
22
23
24
25
26
27
Events for 21 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 22 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 23 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 24 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 25 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 26 Czerwiec
Events for 27 Czerwiec
Brak wydarzeń
28
29
30
1
2
3
4
Events for 28 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 29 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 30 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 3 Lipiec
20 czerwca 2021

Długi weekend na sportowo

Jeśli nie ma Twojego wydarzenia w weekendowy rozkładzie jazdy, to napisz do nas na kontkat@sport.boleslawiec.pl lub przez Facebooka. Jeśli jesteś organizatorem wydarzenia sportowego w rejonie Bolesławca, to możesz je umieścić w naszym kalendarzu – http://sport.boleslawiec.pl/dodaj-wydarzenie/.

Piątek, 30 kwietnia 2021 roku

  • squash
Turniej Tytan.shop kat. B+ (open damski i męski)godz. 17.00

Sobota, 1 maja 2021 roku

  • tenis ziemny
Turniej Trzech Rakiet godz. 9.00
  • IV liga piłki nożnej
Sparta RudnaLeśnik Osiecznicagodz. 17.00
  • Keeza klasa okręgowa
Hutnik PieńskPiast Wykrotygodz. 15.00
Iskra ŁagówGKS Warta Bolesławieckagodz. 17.00
BKS Bolesławiec Olimpia Kamienna Góragodz. 17.00
Twardy ŚwiętoszówJulia Szklarska Porębagodz. 17.00
  • Alniko A-klasa
KS Stare JaroszowiceLKS Mierzwingodz. 14.00
Górnik WęgliniecGKS Tomaszów Bolesławieckigodz. 14.00
Chrobry NowogrodziecLZS Brzeźnikgodz. 14.00
Sparta ZebrzydowaGKS Iwinygodz. 14.00
WKS Żarki ŚrednieLKS Ocicegodz. 14.00
Majdan BolesławiceLZS Łaziskagodz. 14.00
LZS NiwiniceOrzeł Gościszówgodz. 14.00
GKS GromadkaRybak Parowagodz. 14.00
  • B-klasa
LKS Kraśnik DolnyKolonia Bolesławiecgodz. 11.00
LZS KotliskaLZS Nowagodz. 14.00
GKS RaciborowiceKS Włodzicegodz. 11.00
Bad Element OtokZbylut Zbylutówgodz. 11.00
KS CzernaGKS II Gromadkagodz. 11.00
Znicz KruszynKS Milikówgodz. 11.00

Poniedziałek, 3 maja 2021 roku

  • IV liga piłki nożnej
Leśnik OsiecznicaGórnik Złotoryjagodz. 17.00
  • Keeza klasa okręgowa
Łużyce LubańTwardy Świętoszówgodz. 17.00
Julia Szklarska PorębaBKS Bolesławiecgodz. 11.00
GKS Warta BolesławieckaHutnik Pieńskgodz. 17.00
Piast WykrotyCzarni Lwówekgodz. 17.00
  • Alniko A-klasa
LZS MierzwinGKS Gromadkagodz. 14.00
Rybak ParowaLZS Niwinicegodz. 14.00
Orzeł GościszówMajdan Bolesławicegodz. 14.00
LZS ŁaziskaWKS Żarki Średniegodz. 12.00
LKS OciceSparta Zebrzydowagodz. 14.00
GKS IwinyChrobry Nowogrodziecgodz. 14.00
LZS BrzeźnikGórnik Węgliniecgodz. 14.00
GKS Tomaszów BolesławieckiKS Stare Jaroszowicegodz. 14.00
  • B-klasa
Kolonia BolesławiecZnicz Kruszyngodz. 11.00
KS MilikówKS Czernagodz. 11.00
Zbylut ZbylutówGKS Raciborowicegodz. 14.00
GKS II GromadkaBad Element Otokgodz. 11.00
LZS NowaLKS Kraśnik Dolnygodz. 11.00

Piłkarskie ligi młodzieżowe

  • II wojewódzka liga młodzików (6 kolejka)
Majdan BolesławiceMiedź II Legnica1.05.2021, g. 10.00
BKS BolesławiecŁużyce Lubań1.05.2021, g. 10.00
  • III okręgowa liga młodzików (7 kolejka)
Łużyce II LubańUKS FA Bolesławiec3.05.2021, godz. 10.00
  • IV okręgowa liga młodzików (7 koljeka)
AMP Majdan II BolesławicePiast Wykroty1.05.2021, g. 12.30
UKS Mikro RuszówUKS FA II Bolesławiec3.05.2021, g. 9.30
KS Orliki WęgliniecGKS Iwiny3.05.2021, g. 10.00
Chrobry NowogrodziecBKS II Bolesławiec4.05.2021, g. 17.00
  • II wojewódzka liga trampkarzy (6 kolejka)
Nysa ZgorzelecBKS Bolesławiec1.05.2021, g. 11.00
  • IV okręgowa liga trampkarzy (7 kolejka)
AP Granica BogatyniaSGKS Gromadka3.05.2021, g. 11.30
Piast Czerwona WodaKS Stare Jaroszowice3.05.2021, g. 11.30
  • III okręgowa liga juniorów
Twardy ŚwiętoszówPiast Zawidów1.05.2021, g. 11.00
BKS BolesławiecGKS Raciborowice4.05.2021, g. 17.00
  • I wojewódzka liga juniorów
BKS BolesławiecMGKS Moto-Jelcz Oława30.04.2021, g. 17.00
Facebook Comments