Wydarzenia sportowe w okolicy

Czerwiec 2021

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
31
1
2
3
4
5
6
Events for 1 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 2 Czerwiec
Events for 3 Czerwiec
Events for 4 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 5 Czerwiec
Events for 6 Czerwiec
Brak wydarzeń
7
8
9
10
11
12
13
Events for 7 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 8 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 9 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 10 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 11 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 12 Czerwiec
Events for 13 Czerwiec
14
15
16
17
18
19
20
Events for 14 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 15 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 16 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 17 Czerwiec
Events for 18 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 19 Czerwiec
Events for 20 Czerwiec
Brak wydarzeń
21
22
23
24
25
26
27
Events for 21 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 22 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 23 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 24 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 25 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 26 Czerwiec
Events for 27 Czerwiec
Brak wydarzeń
28
29
30
1
2
3
4
Events for 28 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 29 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 30 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 3 Lipiec
20 czerwca 2021

W 15 meczach padło 80 bramek – ligowe spotkania młodzieżowców

Przez weekend piłkarscy młodzieżowcy naszego powiatu rozegrali 15 spotkań ligowych. A kolejne kolejki jeszcze przed długim weekendem.  Przedstawiamy komplet wyników oraz tabele w poszczególnych kategoriach i ligach.


II wojewódzka liga młodzików

 

Nysa Zgorzelec Majdan Bolesławice 5:0
Zagłębie Lubin BKS Bolesławiec
Dyjecki B.
5:1
źródło: www.laczynaspilka.pl

III okręgowa liga młodzików

 

UKS FA Bolesławiec
Kępiński C. (2), Trzciński J. (3)
Czarni Lwówek Śląski 5:1
Piast Wykroty
Zięcik P. (2), Kret F.
Chrobry Nowogrodziec 3:0
źródło: www.laczynaspilka.pl

IV okręgowa liga młodzików

 

GKS Iwiny UKS Mikro Ruszów -:-
UKS FA II Bolesławiec
Buryło M., Cimoszyński B. (2), Listwan B.
AMP Majdan Bolesławice
Jamroży K.
4:1
BKS II Bolesławiec KS Orliki Węgliniec 0:2
źródło: www.laczynaspilka.pl

II wojewódzka liga trampkarzy

 

BKS Bolesławiec
Różnicki J.
Iskra Kochlice 1:2
źródło: www.laczynaspilka.pl

IV okręgowa liga trampkarzy

 

KS Stare Jaroszowice AP Granica Bogatynia 0:17
SGKS Gromadka
Pawluk A., Adler W.
Chrobry Nowogrodziec
Miler B.
2:1
źródło: www.laczynaspilka.pl

III okręgowa liga juniorów młodszych

 

AP Granica Bogatynia Twardy Świętoszów
Wróblewski D.
6:1
Pub-Gol Jelenia Góra BKS Bolesławiec
Kaczmarski K., Skiba P., Gałka K., Czarnecki J. (2), Majewski D., Sawicki I.,
0:7
GKS Raciborowice Karkonosze Jelenia Góra 0:7
źródło: www.laczynaspilka.pl

III okręgowa liga juniorów 

 

Hutnik Pieńsk Majdan Mirko Bolesławice
Guszpil T. (2)
6:2
Olimpia Olszanica GKS Tomaszów Bolesławiecki
Grabowy D.
0:1
źródło: www.laczynaspilka.pl
Facebook Comments