Wydarzenia sportowe w okolicy

Czerwiec 2021

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
31
1
2
3
4
5
6
Events for 1 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 2 Czerwiec
Events for 3 Czerwiec
Events for 4 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 5 Czerwiec
Events for 6 Czerwiec
Brak wydarzeń
7
8
9
10
11
12
13
Events for 7 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 8 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 9 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 10 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 11 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 12 Czerwiec
Events for 13 Czerwiec
14
15
16
17
18
19
20
Events for 14 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 15 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 16 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 17 Czerwiec
Events for 18 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 19 Czerwiec
Events for 20 Czerwiec
Brak wydarzeń
21
22
23
24
25
26
27
Events for 21 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 22 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 23 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 24 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 25 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 26 Czerwiec
Events for 27 Czerwiec
Brak wydarzeń
28
29
30
1
2
3
4
Events for 28 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 29 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 30 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 3 Lipiec
20 czerwca 2021

Sobota i niedziela – zobacz, co będzie się działo w sporcie


Przed nami kolejny weekend, podczas którego zawodnicy z naszego powiatu będą uczestniczyć w różnych wydarzeniach, meczach i turniejach.


Jeśli nie ma Twojego wydarzenia w weekendowy rozkładzie jazdy, to napisz do nas na kontkat@sport.boleslawiec.pl lub przez Facebooka. Jeśli jesteś organizatorem wydarzenia sportowego w rejonie Bolesławca, to możesz je umieścić w naszym kalendarzu – http://sport.boleslawiec.pl/dodaj-wydarzenie/.


Sobota, 13.03.2021 r.:

  • godz. 10.00 – tenis stołowy (V liga): LKS II Proszowa – TOP III Bolesławiec
  • godz. 11.00 – piłka nożna (Dolnośląska Liga Juniorów) : BKS Bolesławiec – Polonia-Stal Świdnica
  • godz. 12.00 – tenis stołowy (V liga): KS Rackets Bogatynia – TOP IV Bolesławiec
  • godz. 14.00 – tenis stołowy (IV liga): TOP II Bolesławiec – LZS Błękitni II Krzewie Wielkie
  • godz. 14.00 – piłka siatkowa (III liga kobiet): GKS Volley Gromadka – UKS SP 13-tka Zielona Góra
  • godz. 15.30 – piłka nożna (sparing): Piast Wykroty – LZS Brzeźnik
  • godz. 17.00 – tenis stołowy (II liga): TOP Bolesławiec – LZS SKS Raszówka

Niedziela, 14.03.2021 r.:

  • godz. 10.00 – piłka nożna (sparing) w Lubaniu: Błękitni Studniska Dolne – GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • godz. 11.00 – piłka nożna (sparing), Parzyce: Chrobry Nowogrodziec – Łużyce Lubań
  • godz. 11.00 – piłka nożna (sparing): LKS Mierzwin – LZS Nowa
  • godz. 12.00 – piłka nożna (sparing): GKS Raciborowice – GKS II Gromadka
  • godz. 14.00 – piłka nożna (sparing): Bad Element Otok – Majdan Bolesławice
  • godz. 15.00 – piłka nożna (IV liga): Odra-Total Ścinawa – Leśnik Osiecznica
  • godz. 15.00 – piłka nożna (sparing): GKS Iwiny – GKS Gromadka

Weekend, 12-14.03.2021 r.:

  • badminton (Zagnańsk) – Puchar Gór Świętokrzyskich III Memoriał Stefana Pawlukiewicza (U9 i U11)
  • squash (Wrocław) – TYTAN.shop Cup kat. A Junior

Facebook Comments