Wydarzenia sportowe w okolicy

Czerwiec 2021

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
31
1
2
3
4
5
6
Events for 1 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 2 Czerwiec
Events for 3 Czerwiec
Events for 4 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 5 Czerwiec
Events for 6 Czerwiec
Brak wydarzeń
7
8
9
10
11
12
13
Events for 7 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 8 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 9 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 10 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 11 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 12 Czerwiec
Events for 13 Czerwiec
14
15
16
17
18
19
20
Events for 14 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 15 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 16 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 17 Czerwiec
Events for 18 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 19 Czerwiec
Events for 20 Czerwiec
Brak wydarzeń
21
22
23
24
25
26
27
Events for 21 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 22 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 23 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 24 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 25 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 26 Czerwiec
Events for 27 Czerwiec
Brak wydarzeń
28
29
30
1
2
3
4
Events for 28 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 29 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 30 Czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 3 Lipiec
20 czerwca 2021

Przed barażami o II ligę


W półfinałowym turnieju przeciwnikami BTSu Elektros Bolesławiec będą drużyny: mistrz ligi lubuskiej – KS Atak Gorzów Wielkopolski (gospodarz baraży), mistrz ligi śląskiej – Jawor Minerals AZS Częstochowa oraz wicemistrz ligi opolskiej – Licon Uni Opole. Sprawdziliśmy, jakie są nastroje przed turniejowe w każdym zespole.


Jerzy Boguta (wiceprezes KS Atak Gorzów Wielkopolski)jak do tej pory nie przegraliśmy żadnego meczu ligowego w sezonie i chcielibyśmy ta dobrą passę podtrzymać. Jeśli chodzi o naszych rywali, to zespół z Częstochowy wydaje się być bardzo silny, o pozostałych drużynach ciężko mi coś powiedzieć.

Jacek Gawroński (kierownik, asystent trenera Jawor Minerals AZS Częstochowa)w chwili obecnej prowadzimy rozeznanie wśród naszych półfinałowych rywali. Wygraliśmy swoją ligę, chcemy bardzo awansować do II ligi i to jest nasz cel. Zdajemy sobie sprawę, że turniej rządzi się swoimi prawami, a każdy z naszych przeciwników jest groźny i musimy podejść do każdego spotkania z respektem.

Jacek Łuczkowski (prezes BTS Elektros Bolesławiec)nie jedziemy do Gorzowa, a właściwie do Drezdenka na wycieczkę, celem jest awans do turnieju finałowego. Znamy siłę naszych rywali, wiemy że drużyny są mocne, mają w składach ligowe nazwiska i będzie ciężko. W każdym meczu musimy dać z siebie 110%.

Mateusz Zarankiewicz (zawodnik Licon Uni Opole)naszym celem jest II liga, pierwszy krok już zrobiliśmy, uzyskując awans do baraży, przed nami drugi, z trzech etapów rywalizacji. Wszystkie zespoły są z pewnością zdeterminowane, aby grać dalej, ale mamy nadzieję, że jedną dwóch drużyn, które awansują do finału, będzie drużyna opolska. Częstochowski team wydaje się być najmocniejszym rywalem, tym bardziej, że nie ukrywał swoich II-ligowych aspiracji w trakcie sezonu. O Bolesławcu ciężko coś powiedzieć, ale mamy w swoich szeregach zawodnika, który w przeszłości grał w Bolesławcu, więc coś tam wiemy…

Facebook Comments